fbpx

Planer 2024 do wydrukowania – zaplanuj rok

Planer to świetne narzędzie do zarządzania własnym czasem – można wydrukować go w dowolnym rozmiarze i zapisywać w nim najważniejsze wydarzenia. Jedno spojrzenie na kartkę papieru wystarczy, by sprawdzić, co czeka nas w danym tygodniu czy miesiącu… roku. Może leżeć na biurku lub wisieć w widocznym miejscu w domu – sposób wykorzystywania go jest dowolny. Można do niego dokupić listwy. To właśnie elastyczność sprawia, że planer staje się poręcznym i wszechstronnym narzędziem dla każdego. Idealnie sprawdzi się do zapisywania urodzin bliskich osób, rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Tak jak rok temu, przygotowaliśmy nowy planer na 2023 rok do samodzielnego wydrukowania w dowolnym formacie – od A4 aż po B1.

Planer skonstruowany jest tak, aby szybko odnajdywać w nim odpowiednie dni; weekendy zaznaczone są dwoma odcieniami niebieskiego i tworzą poziome bloki – dzięki temu łatwo zaplanować cykliczne weekendowe zajęcia. Tygodnie są ponumerowane, co ułatwia poruszanie się po kalendarzu. Planer można pobrać zarówno w formacie JPG, jak i PDF. Przygotowany jest w największym dostępnym formacie, czyli B1, więc aby wydrukować go np. na kartce A4, należy zaznaczyć opcję dopasowywania grafiki do formatu strony.

 

POZNAŃSKI PLANER 2024 DO POBRANIA:


Planer 2024 w formacie PDF

 

W tym roku przygotowaliśmy także mini-planer, dla tych tych z Was co nie wybiegają zbytnio w przyszłość! Zawiera przewodni poznański motyw graficzny – staromiejskie domki budnicze – rysunek autorstwa Adama Bryla.

 

Można go wydrukować w dowolnym formacie A4 lub A3, do wyboru i … do koloru. A następnie pokolorować wg uznania. Wersje Noc i Dzień można pobrać tutaj:

MINI PLANER NOC WYDRUK

MINI PLANER DZIEŃ WYDRUK

 

 

 

TOP