fbpx

Katalogi i ulotki

Katalogi i ulotki

Katalogi

Katalogi doskonale sprawdzają się jako prezentacja firmy i jej oferty. Elegancki, stworzony ze smakiem katalog pozwoli zwrócić uwagę potencjalnego odbiorcy.

Stworzymy cały folder w zależności od Państwa oczekiwań. Nasz zespół doradzi Państwu w zakresie doboru formatu i objętości. Sprawimy, że katalog będzie wyraźnie ukazywał produkty, przyciągał wzrok, a być może także intrygował. Zadbamy także o to, by rozwiązanie było ekonomiczne, ale satysfakcjonujące. Projekt graficzny konsultujemy indywidualnie, biorąc także udział w przygotowaniu tekstów. Na Państwa życzenie możemy wykonać także zdjęcia produktów.

Ulotki

Ulotki

Ulotka jest drukiem o małej objętości, składa się zazwyczaj z jednej kartki zadrukowanej jedno- lub dwustronnie. To świetny produkt reklamowy – jest poręczna, a starannie przygotowana potrafi skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Ulotka przekazuje podstawowe informacje o produkcie lub działalności firmy, zawiera także krótkie informacje o ofertach handlowych i dane kontaktowe. Stanowi alternatywę dla katalogów lub plakatów.

TOP