fbpx

O nas

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę usług związanych z poligrafią. Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest najwyższa jakość oraz niepowtarzalne opracowanie plastyczne realizowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta przez profesjonalnych plastyków i pasjonatów.

Głównym celem naszej firmy jest spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie tworzenia wizerunku Państwa firmy jak i promocji Państwa produktów. Bez znaczenia nie pozostaje żaden szczegół. Zamówienie jest realizowane z ogromną dbałością począwszy od projektu aż po efekt finalny. Ze szczególną uwagą wsłuchujemy się w Państwa propozycje. To właśnie one pozwolą w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Zadbamy o szczególny charakter każdego produktu. Innowacyjne rozwiązania, awangardowe pomysły oraz przede wszystkim wysoka jakość naszych usług pozwolą w pełni zadowolić nie tylko Państwa, ale i Państwa klientów.VII 2019
W 2019 roku upłynęło 300 lat od przybycia Bambrów do Wielkopolski. Z tej okazji Muzeum Etnograficzne w Poznaniu przygotowało wystawę "TY Bambrze!". Jednym z eksponatów na wystawie były nasze autorskie kubki z bamberką.


10 V 2019
Obchodziliśmy 25-lecie działalności firmy, które świętowaliśmy w gronie przyjaciół, współpracowników i kooperantów. Otrzymaliśmy moc życzeń i prezentów, za które serdecznie dziękujemy.
Sami zaś przygotowaliśmy z tej okazji jubileuszowe gadżety: kalendarz trójdzielny, kubek oraz herbatę "Agrafówkę".

Możemy pochwalić się coroczną pracą nad oprawą graficzną imprezy jeździeckiej "Majówka z Koniem", która odbywa się cyklicznie w Poznaniu. Długoletnia współpraca zaowocowała wieloma ciekawymi projektami oraz pokaźnym zbiorem podziękowań, które zdobią naszą agencyjną ścianę. Czujemy się docenieni.25 X 2008
Do trzech razy sztuka! Po dwukrotnym wyróżnieniu w latach 2006 i 2007 nasza praca znalazła się w finałowej 12-tce konkursu na projekt planszy do kalendarza "Kolory marzeń" firmy Cezex. Praca naszej koleżanki Joanny Bianga ozdobi kartę z miesiącem styczniem. Autorką wykorzystanych w projekcie zdjęć jest Małgorzata Tarant (Nie wiecie co to za ptaki? Na planszy prezentują się ibis czerwony i waruga).

X 2007
Projekt naszej koleżanki Anny Woźniczko został wyróżniony w konkursie na plansze do kalendarza „Kolory przyszłości” firmy Cezex
XII 2006
Praca naszej koleżanki Joanny Bianga została wyróżniona w prestiżowym konkursie „Kolory Pasji” organizowanym przez firmę Cezex.

26 IX 2003
W 2003 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Grand Prix Wielkopolski” w kategorii "Kompleksowa Działalność Reklamowa"
9 V 2002
W 2002 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Grand Prix Wielkopolski” za jakość usług reklamowych przyznawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Publicystów.
TOP