fbpx

Naklejki

Naklejki z reguły są niewielkich rozmiarów i pełnią funkcję informacyjną. Są przeznaczone do oglądania z niewielkiej odległości, stąd tak ważna jest precyzja w ich wykonaniu. Przeznaczone są typowo do marketingu i umieszczane są na sprzedawanych produktach.

Wlepki to małe formy graficzne, które mogą pełnić funkcje reklamowe, propagandowe, światopoglądowe czy użytkowe. Drukowane są na papierze samoprzylepnym lub folii. Mogą być w formie graficznej, tekstowej lub zawierać oba te rozwiązania. Cechuje je niewielki rozmiar, co pozwala na dyskretne ich przyklejenie. Dzięki temu mają szerokie możliwości zastosowania. Można je znaleźć w przestrzeni, czy komunikacji miejskiej jak i na poszczególnych produktach. Dzięki temu docierają do miejsc gdzie poruszają się potencjalni klienci czy zainteresowani.

Wlepki można wykonać w dowolnym kształcie, dzięki czemu jeszcze bardziej będą zwracać i przyciągać uwagę. Uznawane są za rodzaj „street art’u”. To także świetna alternatywa dla tradycyjnych ulotek czy wizytówek. Można je również dodawać do sprzedawanych produktów.

TOP