fbpx

Kalendarzowy prezent

Planer to świetne narzędzie do zarządzania własnym czasem – można wydrukować go w dowolnym rozmiarze i zapisywać w nim najważniejsze wydarzenia. Jedno spojrzenie na kartkę papieru wystarczy, by sprawdzić, co czeka nas w danym tygodniu czy miesiącu. Może leżeć na biurku lub wisieć w widocznym miejscu w domu – sposób wykorzystywania go jest dowolny. To właśnie elastyczność sprawia, że planer staje się poręcznym i wszechstronnym narzędziem dla każdego. Idealnie sprawdzi się do zapisywania urodzin bliskich osób, rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych. Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy planer na 2018 rok do samodzielnego wydrukowania w dowolnym formacie – od A4 aż po B1.

Od tego roku sklepy będą nieczynne nie tylko w święta, ale również w wybrane dwie niedziele danego miesiąca – zastanawiasz się w związku z tym, kiedy zrobić zakupy? W naszym planerze dni te zaznaczone są symbolem przekreślonego koszyka. Dzięki temu prostemu oznaczeniu bez problemu zaplanujemy ewentualne zakupy wcześniej i z odpowiednim wyprzedzeniem dowiemy się, które niedziele są handlowe.

Planer skonstruowany jest tak, aby szybko odnajdywać w nim odpowiednie dni; weekendy zaznaczone są dwoma odcieniami fioletu i tworzą poziome bloki. Tygodnie są ponumerowane, co ułatwia poruszanie się po kalendarzu. Planer można pobrać zarówno w formacie JPG, jak i PDF. Przygotowany jest w największym dostępnym formacie, czyli B1, więc aby wydrukować go np. na kartce A4, należy zaznaczyć opcję dopasowywania grafiki do formatu strony.

PLANER 2018 DO POBRANIA:
Planer 2018 w formacie JPG
Planer 2018 w formacie PDF

 

TOP