Katalogi – ulotki

Foldery doskonale sprawdzają się jako prezentacja firmy i jej oferty. Elegancki, stworzony ze smakiem katalog pozwoli zwrócić uwagę potencjalnego odbiorcy. Stworzymy cały folder w zależności od Państwa oczekiwań. Nasz zespół doradzi Państwu w zakresie doboru formatu i objętości. Sprawimy, że katalog będzie wyraźnie ukazywał produkty, przyciągał wzrok, a być może także intrygował. Zadbamy także o to, by rozwiązanie było ekonomiczne, ale satysfakcjonujące. Projekt graficzny konsultujemy indywidualnie, biorąc także udział w przygotowaniu tekstów.  Na Państwa życzenie możemy wykonać także zdjęcia produktów.

Ulotki

Ulotka jest drukiem o małej objętości, składa się zazwyczaj z jednej kartki zadrukowanej jedno- lub dwustronnie. To świetny produkt reklamowy – jest poręczna, a starannie przygotowana potrafi skutecznie przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta.  Ulotka przekazuje podstawowe informacje o produkcie lub działalności firmy, zawiera także krótkie informacje o ofertach handlowych i dane kontaktowe. Stanowi alternatywę dla katalogów lub plakatów. [envira-gallery id="5821"]

WOKISS – materiały szkoleniowe

projekt i realizacja materiałów reklamowych dla uczestników szkoleń w ramach programu realizowanego ze wsparciem środków unijnych: teczka na materiały, bloczek A4, długopis metalowy z grawerem

Frank’s – projekty etykiet (kopia)

projekt i skład etykiet na lemoniady stworzyliśmy etykiety dla czterech smaków lemoniad zgodnie z prośbą klienta projekty powstały w stylistyce vintage inspirowały nas stare etykiety produktowe, podziały typograficzne w nich zastosowane, liternictwo, stare grafiki projekt uwspółcześniliśmy dodając kolor i elementy infograficzne stworzyliśmy także projekt okleiny na ekspozytor [envira-gallery id="5821"]

Planer 2023 do wydrukowania – zaplanuj rok

Planer to świetne narzędzie do zarządzania własnym czasem - można wydrukować go w dowolnym rozmiarze i zapisywać w nim najważniejsze wydarzenia. Jedno spojrzenie na kartkę papieru wystarczy, by sprawdzić, co czeka nas w danym tygodniu czy miesiącu... roku. Może leżeć na biurku lub wisieć w widocznym miejscu w domu - sposób wykorzystywania go jest dowolny. Można do niego dokupić listwy. To właśnie elastyczność sprawia, że planer staje się poręcznym i wszechstronnym narzędziem dla każdego. Idealnie sprawdzi się do zapisywania urodzin bliskich osób, rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Tak jak rok temu, przygotowaliśmy nowy planer na 2023 rok do samodzielnego wydrukowania w dowolnym formacie - od A4 aż po B1. (więcej…)

Latarka – praktyczny gadżet dla każdego!

Bardzo często do zakupu tak podstawowego narzędzia jakim jest latarka nie przykładamy większej wagi. W naszym oczekiwaniu sprzęt po prostu „ma świecić” i nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak ważny jest wybór odpowiedniego modelu tak, aby jak najbardziej odpowiadał naszym indywidualnym potrzebom. Nic bowiem nie irytuje bardziej, niż latarka, która potrzebna jest „tu i teraz”, przestająca nagle działać. Nie narażajmy się więc na takie sytuacje i wybierzmy świadomie. Taka decyzja sprawi, że sprzęt posłuży nam lepiej i dłużej, a nasza radość z zakupu będzie większa. Jak więc wybrać „latarkę idealną”? (więcej…)

Przydatne, darmowe aplikacje i narzędzia

Każdego dnia zmagamy się z wieloma zadaniami do wykonania; zarówno w pracy, jak i w domu. Z pomocą w codziennych obowiązkach przychodzą nam aplikacje – pozwalają efektownie planować, zapisywać i porządkować ciekawe treści, szukać inspiracji i przesyłać duże pliki innym osobom. Z wielu narzędzi możemy korzystać zarówno za pomocą komputera, jak i telefonu. Przetestowaliśmy kilka z nich i wybraliśmy te, które zostaną z nami na dłużej. Nasz prywatny ranking podzieliliśmy na trzy kategorie – planowanie, porządkowanie i działanie. (więcej…)

Nowa strona internetowa – jak powinna wyglądać?

Odświeżenie strony internetowej to wyzwanie, które wcześniej czy później stanie przed każdą firmą. Wraz z biegiem lat zmieniają się nie tylko trendy w projektowaniu, ale również potrzeby i oczekiwania użytkowników, którzy chcą jak najsprawniej poruszać się w sieci. Strony internetowe, które były projektowane wiele lat temu, nie działają już prawidłowo na nowoczesnych urządzeniach – nie można komfortowo przeglądać ich na telefonie komórkowych lub tablecie. Funkcjonalność jest więc głównym argumentem za przeprojektowaniem firmowej strony – jeżeli widzimy, że witryna nie działa jak należy, warto skorzystać z usług specjalistów, którzy skutecznie ją odświeżą. My również zdecydowaliśmy się na ten krok – przy pomocy agencji Ad-Site całkowicie zmieniliśmy zarówno wygląd, jak i funkcjonalność strony internetowej. Tym wpisem chcemy przybliżyć zmiany oraz pokazać nowe funkcję oraz ich działanie; dzięki kilku udogodnieniom poruszanie się na stronie jest o wiele prostsze. Opiszemy też, na co warto zwracać uwagę przy odświeżaniu naszego firmowego miejsca w sieci.

(więcej…)

Kalendarzowy prezent

Planer to świetne narzędzie do zarządzania własnym czasem - można wydrukować go w dowolnym rozmiarze i zapisywać w nim najważniejsze wydarzenia. Jedno spojrzenie na kartkę papieru wystarczy, by sprawdzić, co czeka nas w danym tygodniu czy miesiącu. Może leżeć na biurku lub wisieć w widocznym miejscu w domu - sposób wykorzystywania go jest dowolny. To właśnie elastyczność sprawia, że planer staje się poręcznym i wszechstronnym narzędziem dla każdego. Idealnie sprawdzi się do zapisywania urodzin bliskich osób, rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych. Specjalnie dla naszych klientów, przygotowaliśmy planer na 2018 rok do samodzielnego wydrukowania w dowolnym formacie - od A4 aż po B1. (więcej…)

Kilka słów o indywidualizacji kalendarzy

Jeżeli decydujesz się na zakup kalendarzy książkowych dla swoich pracowników lub klientów, zapewne zależy ci nie tylko na solidnej i eleganckiej oprawie, która pasuje do profilu Twojej firmy, ale też na znakowaniu. Logo firmy na kalendarzu jest zazwyczaj pierwszą opcja, która przychodzi do głowy, jednak możliwości jest o wiele więcej. Spróbujemy Ci przybliżyć kilka najpopularniejszych technik, abyś mógł lepiej wybrać kalendarz, oraz dostosować go do swoich potrzeb.

(więcej…)