Nasza firma funkcjonuje na rynku od 1994 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaoferować Państwu szeroką gamę usług związanych z poligrafią. Znakiem rozpoznawczym naszej firmy jest najwyższa jakość oraz niepowtarzalne opracowanie plastyczne realizowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta przez profesjonalnych plastyków i pasjonatów.

Głównym celem naszej firmy jest spełnienie Państwa oczekiwań w zakresie tworzenia wizerunku Państwa firmy jak i promocji Państwa produktów. Bez znaczenia nie pozostaje żaden szczegół. Zamówienie jest realizowane z ogromną dbałością począwszy od projektu aż po efekt finalny. Ze szczególną uwagą wsłuchujemy się w Państwa propozycje. To właśnie one pozwolą w pełni sprostać Państwa oczekiwaniom. Zadbamy o szczególny charakter każdego produktu. Innowacyjne rozwiązania, awangardowe pomysły oraz przede wszystkim wysoka jakość naszych usług pozwolą w pełni zadowolić nie tylko Państwa, ale i Państwa klientów.


25 X 2008
Do trzech razy sztuka! Po dwukrotnym wyróżnieniu w latach 2007 i 2008 nasza praca znalazła się w finałowej 12-tce konkursu na projekt planszy do kalendarza „Kolory marzeń” firmy Cezex. Praca naszej koleżanki Joanny Bianga ozdobi kartę z miesiącem styczniem. Autorką wykorzystanych w projekcie zdjęć jest Małgorzata Tarant (Nie wiecie co to za ptaki? Na planszy prezentują się ibis czerwony i waruga).


X 2007
Projekt naszej koleżanki Anny Woźniczko został wyróżniony w konkursie na plansze do kalendarza „Kolory przyszłości” firmy Cezex


XII 2006
Praca naszej koleżanki Joanny Bianga została wyróżniona w prestiżowym konkursie „Kolory Pasji” organizowanym przez firmę Cezex.


9 V 2002
W 2002 roku zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem „Grand Prix Wielkopolski” za jakość usług reklamowych przyznawanym przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Dziennikarzy i Publicystów.