Planer 2019 z handlowymi niedzielami – do wydrukowania!

 

Planer to świetne narzędzie do zarządzania własnym czasem – można wydrukować go w dowolnym rozmiarze i zapisywać w nim najważniejsze wydarzenia. Jedno spojrzenie na kartkę papieru wystarczy, by sprawdzić, co czeka nas w danym tygodniu czy miesiącu. Może leżeć na biurku lub wisieć w widocznym miejscu w domu – sposób wykorzystywania go jest dowolny. To właśnie elastyczność sprawia, że planer staje się poręcznym i wszechstronnym narzędziem dla każdego. Idealnie sprawdzi się do zapisywania urodzin bliskich osób, rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych. Tak jak rok temu, przygotowaliśmy nowy planer na 2019 rok do samodzielnego wydrukowania w dowolnym formacie – od A4 aż po B1.

W tym roku przepisy dotyczące handlowych niedziel zostały zaostrzone – handlowa będzie tylko jedna niedziela w miesiącu oraz w dwie kolejne niedziele poprzedzające Boże Narodzenie i jedna poprzedzająca Wielkanoc. Aby ułatwić planowanie zakupów, handlowe niedziele zostały zaznaczone w naszym kalendarzu symbolem koszyka.

Planer skonstruowany jest tak, aby szybko odnajdywać w nim odpowiednie dni; weekendy zaznaczone są dwoma odcieniami niebieskiego i tworzą poziome bloki. Tygodnie są ponumerowane, co ułatwia poruszanie się po kalendarzu. Planer można pobrać zarówno w formacie JPG, jak i PDF. Przygotowany jest w największym dostępnym formacie, czyli B1, więc aby wydrukować go np. na kartce A4, należy zaznaczyć opcję dopasowywania grafiki do formatu strony.

PLANER 2019 Z HANDLOWYMI NIEDZIELAMI DO POBRANIA:
Planer 2019 w formacie JPG
Planer 2019 w formacie PDF